Hemen Arayın! +90 533 825 78 78

Hakkımızda


BİZ KİMİZ?

İsviç Net ve NCMAS, mobil uygulamalar, modüler programlar ve yazılım geliştirme projeleri üzerine uzmanlaşmış, 2012’den bu yana Girne’de faaliyettedir. Doğu Akdeniz Üniversitesi tarafından Gazimağusa Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ne kabul edilen ve eğitimde AR-GE yapmak üzere ikinci ofisini DAÜ Teknokent’te açan bir yazılım firması olarak, Kıbrıs’ın ‘bilişim adası’ olması yönündeki devlet stratejisinin hayata geçirilmesi için de çalışmalar yürütüyoruz.

Neden Kodlama Kursları?

Dünyanın dört bir yanında teknoloji büyük bir hızla yayılıyor. Bilişim alanındaki üstel büyümeyi takip etmek her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Her an gelişen teknolojileri takip etmek bir yana, bu teknolojilere ayak uydurmak, teknolojileri hayatımıza dahil etmek ve dahası, bu teknolojilere yön vermemiz gerekiyor.

“Her insan dahi doğar” mottosuna inancımız tam. Dolayısıyla her bireyin teknolojinin farklı dallarında çok büyük işler yapabileceğini düşünüyoruz. Bu yüzden büyük yarışa katılabilmek için hepimizin elinden geleni sonuna kadar yapması gerektiğini düşünüyoruz.

Çocuklarda ve yetişkinlerde bilişim alanında farkındalık yaratmak ve MEB onaylı kodlama/robotik eğitimi vermek bu çalışmaların bir ürünüdür. Bu amaçla İsviç Coding’i yarattık.

Hakkımızda Daha FAzla BİLGİ

Hakkımızda daha fazla bilgi alabilmek için diğer sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

NCMAS – ncmas.net 

İsviç Net İletişim Hizmetleri – isvic.com 

Çocuklar için Kodlama – kodlama.isvic.com

Coding For Kids – coding.isvic.com